Hale Başkurt

Mütevelli ve Denetleme kurulu üyemiz, arkadaşımız, dostumuz, meslektaşımız Sevgili Hale Beşkurt'un kanser denen illete karşı verdiği mücadeleyi 4 Ekim 2017 tarihinde yitirmesinin acısını taşıyoruz. Hayat dolu Hale'mizi her geçen gün daha da fazla özlüyoruz.

İlhan Açıkgöz

Çok zor koşullarda başladığı hayat mücadesinde kırmaktansa kırılmayı yeğleyen, alçak gönüllü, gerçek bir emekçi, dostumuz, yoldaşımız, kardeşimiz, meslektaşımız İlhan Açıkgöz'ü 9 Temmuz 2016'da kanser nedeniyle kaybettik. Özlemle anıyoruz.

Ayşegül Argalıoğlu

Neşeli, cıvıltılı kişiliği, Fenerbahçe tutkusu ile tanıdığımız, dostumuz, arkadaşımız, güzeller güzeli Ayşegül Argalıoğlu'nun genç yaşta kansere karşı verdiği amansız savaşı 11 Şubat 2015 tarihinde yitirmesinin acısını yaşıyoruz. Eksilmeyen sevgi ve bitmeyen özlemle anıyoruz.

Abbas Ataman

En verimli çağında kansere karşı verdiği direnişten 28 Ocak 2015 tarihinde vazgeçerek bizi yalnız bırakan Turizm camiasının duayenlerinden, ağabeyimiz, öğretmenimiz, sırdaşımız, can dostumuz Abbas Ataman'ı özlüyoruz.

Uğur Ayyıldız

Hayatımızda olumlu katkıları olan, dik duruşun, direnişin erdemini gösteren turizmin ilklerinden, bilgi dolu kitapları, binlerce fotoğraf ve dia sunumları ile bizi aydınlatan, ağabeyimiz, öğretmenimiz Uğur Ayyıldız'ı 28 Mart 2014'te kanser nedeniyle yitirdik. Özlemle anıyoruz.